Nesakyk abejonės, nes gausi į galvą. Naujasis pliuralizmas

https://media.necn.com/2019/09/2471777338-1080pnbcstations.jpg?resize=1200%2C675

Birželio 19 LifeSiteNews puslapyje pasirodė pranešimas apie tai, jog univeristeto kapelionas tapo pašalintas dėl to, jog suabejojo George Floyd mirties rasistine priežastimi.

Kunigas Danielis Patrick Moloney yra Bostono arkivyskupijos dvasininkas ir ėjo Masačusetso technologijos instituto kapeliono katalikams pareigas nuo 2015. Savo elektroniniame laiške jis klausė, ar pagrįstai šalies žmonės mano, jog George Floyd mirtis buvo iš rasistinių paskatų. Kunigas taip nemano, nepritaria ir nuomonei, jog pagrindinė policijos problema yra rasizmas. Kapelionas klausė apie per sulaikymą mirusio juodaodžio charakterį, jo gyvenimo būdą, kurį sąmoningai visi nutylėjo: “jis negyveno dorybingo gyvenimo”.

Netrukus po pasisakymo Bostono arkivyskupija paprašė kunigą atsistatydinti birželio 9 d., atsiribojo nuo privačios kunigo nuomonės, kuri neatitinka nei vyskupijos, nei jos ordinaro kardinolo Seán O’Malley nuomonės. Maža to, vyskupijos pranešime nurodyta, jog kunigo komentaras neatitinka kunigo pašaukimo, buvo blogas ir sukėlė kitiems skausmą.

Panašiai atsiliepė ir universiteto atstovai, teigdami, kad kunigo išsakytos abejonės sukėlė gilų nerimą, pažeidė žmogaus orumą, palaiko sisteminį rasizmą bei neigia poreikį skubiai keisti Ameriką.

Profesorius Anthony Esolen išdrįso apginti kun. Moloney, klausdamas, ką kunigas pasakė, kas būtų netiesa, kadangi nežinome, ar Floydą nužudęs policininkas turėjo rasistinę motyvaciją. Žuvusysis vedė nedorą gyvenimą ir tai pasakant nebuvo meluojama.

Kunigas išdrįso suabejoti dėl visuotinės isterijos, todėl buvo atleistas iš pareigų. Tuo tarpu Amerikoje pilna pavyzdžių, kai kiti kunigai garsiai dalijasi mintimis apie tos pačios lyties asmenų santuoką, tačiau niekas jų neatleidžia, vyskupija neduoda viešos pastabos. Taip geri vyrai bus priversti aplenkti kunigystę pamatę, kaip gali būti persekiojami dėl teisėtos nuomonės ar abejonės.

https://www.lifesitenews.com/news/mit-catholic-chaplain-booted-after-questioning-popular-narrative-of-george-floyds-death

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.