Kunigo malda padėjo išvaduoti merginą iš sumaitoto automobilio

Sekmadienio rytą netoli Centero miesto (JAV, Misurio valstija) įvyko šiurpi avarija, po kurios gelbėtojų komanda pusantros valandos vadavo 19-metę merginą iš sumaitoto automobilio.

Gelbėjimo operacija baigėsi sėkmingai, tačiau kai kurios jos detalės ne tik įvykio liudininkams, bet ir patyrusiems pareigūnams pasirodė daugiau, nei neįprastos, rašo Connecttristates.com.

Avariją išgyvenusios Katie Lentz šeima, draugai ir net patys gelbėtojai įsitikinę, kad viskas greičiausiai nebūtų baigęsi taip gerai, jei ne aukštesnės jėgos įsikišimas. Jie nori surasti ir padėkoti paslaptingam kunigui, kuris padėjo per gelbėjimo operaciją.

Susidūrimas kelyje įvyko truputį po 9 val. ryto, kai 26 metų Aarono Smitho vairuojamas automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kliudė K. Lentz vairuojamą mašiną, o ši nuo smūgio nulėkė į šalikelę.

Naujojo Londono gaisrinės vadovas Raymondas Reedas pasakojo, kad gelbėtojų komanda apie 45 minutes veltui bandė ištraukti K. Lentz. iš sulamdyto automobilio, bet seno modelio „Mercedeso“ metalas niekaip nepasidavė departamento įrangai. „Tai buvo labai kokybiškai pagaminta mašina, kai jūs turite taip suspaustas detales kaip šiuo atveju, jos tampa dar stipresnės, nes tenka pjauti per daug dalių iškart, vietoje sukarpymo po vieną sluoksnį.“

Pasak R. Reedo, K. Lentz buvo prispausta tarp vairo ir sėdynės. Po 45 minučių medikai informavo gelbėtojus, kad jos būklė sparčiai blogėja. Tuomet R. Reedas nusprendė automobilį, kuris buvo apvirtęs ant šono, atversti atgal ant keturių ratų.

Praėjus maždaug valandai nuo gelbėjimo darbų pradžios, Katie paprašė gelbėtojų gelbėtojų kartu su ja garsiai pasimelsti. Tuomet nežinia iš kur pasirodė kunigas.

„Jis priėjo ir kreipėsi į merginą ir pasiūlė pasimelsti, – pasakojo R. Reedas. – Tai buvo katalikų kunigas, kuris su savimi turėjo aliejaus paskutiniam patepimui. Ir ją, ir mus apėmė ramybės jausmas. Negaliu dabar tiksliai atpasakoti, kaip tai buvo pasakyta, bet aš ir kiti mano kolegos labai aiškiai girdėjome, kad turime išlikti ramūs, kad mūsų įrankiai dabar veiks ir kad mes ją ištrauksime iš automobilio.“

Tuoj pat po maldos atvyko pastiprinimas iš Hannibalo ugniagesių departamento su nauja įranga ir jie sugebėjo pabaigti išlaisvinimą. Kai K. Lentz buvo saugiai pernešta į jos jau laukusį sraigtasparnį ir išgabenta į ligoninę, mažiausiai tuzinas gelbėtojų atsisuko atgal, kad padėkotų kunigui, bet jo jau niekur nebuvo matyti. Per pusantros valandos gelbėjimo operaciją greitkelyje buvo atitverta maždaug ketvirčio mylios atkarpa (apie 0,4 km), kurioje nebuvo jokių pašalinių asmenų ar netoliese stovinčių automobilių. K Lentz šeima ir draugai negali atsistebėti šia istorija.

„Iš kur ta vyrukas atsirado? – klausė Katie draugas Travisas Wisemanas. – Mes ieškome to kunigo, bet kol kas niekas kitas nėra jo matęs. Nesvarbu, ar tas kunigas ten atsirado tarsi angelas, ar tai iš tiesų buvo angelas, jis tapo visų ten buvusiųjų ir Katie angelu.“

Pora liudininkų apibūdino kunigą kaip maždaug 60-65 metų ir apie 170 ūgio vyriškį gelsva oda, kalbėjusį su ryškiu akcentu. Jis vilkėjo tradiciniais juodais marškiniais ir kelnėmis, balta apykakle ir buvo ant krūtinės pasikabinęs senovišką sidabrinį kryžių.

Atgabenus į ligoninę, Katie būklė būklė buvo įvertinta kaip sudėtinga: labai stipriai sužalotos kojos, lūžęs riešas, keli lūžę šonkauliai, vidiniai sužeidimai, sužalotas veidas.

K. Lentz buvo atlikta operacija, per kurią atstatyti keli lūžę kaulai. Ateinančiomis savaitėmis numatytos dar kelios operacijos, tačiau draugai ir šeima tikina, kad dėl to jos vidinė tvirtybė nesusvyravo. „Visą šį laiką jos svarbiausias prašymas išliko toks pat, kad žmonės melstųsi ir kad jie melstųsi balsu. Mes nenorime nieko daugiau, kaip tik perduoti jai žinią, kad jos noras yra pildomas“, – sakė merginos mama.

Avarijos kaltininkui A. Smithui buvo pateikti kaltinimai dėl vairavimo apsvaigus, antro laipsnio sužalojimo ir išvažiavimo į priešingą kelio pusę draudžiamoje vietoje.

Paskelbta http://www.balsas.lt/naujiena/747197/siu-dienu-stebuklas-paslaptingo-nepazistamojo-malda-padejo-isvaduoti-mergina-is-sumaitoto-automobilio/2

Susijęs video https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=neoqwJVPj74

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.