Kaip galima prisižaisti užsiiminėjant spiritizmu

Interneto platybėse pasirodė filmukas, kuriame įamžintos spiritizmu užsiiminėjančios studentės. Vieną iš jų tuo metu užvaldo demonas.

Labai pažįstamas siužetas, su kuriuo teko susidurti ne vieną kartą: žmonėms užsiiminėjant burtais, spiritizmu ir kitais pirmam Dievo įsakymui prieštaraujančiais dalykais atidaromos durys piktųjų dvasių veikimui.

Jau ėmė plaukti žinios apie nelaimes,keistus reiškinius iš praėjusio Helovyno beprotybės…

Tradiciškai po Vėlinių aštundienio parapijose prasideda kalėdojimas, parapijiečių lankymas ir namų laiminimas. Kiekvieną rudenį tekdavo bent kelis atvejus rasti, kuomet žmones imdavo varginti keisti reiškiniai ar nelaimės. Po tokių patirčių darosi aišku net tik kunigams, bet dar labiau nukentėjusiems, jog metinis namų ir šeimų palaiminimas prieš Kalėdas turi prasmę, yra tarsi “dvasinė profilaktika”.

Be galo švelnus ir taktiškas a.a.Tėvas Stanislovas rūsčiai ir kategoriškai, pakeltu balsu vienai nuo spiritizmo nukentėjusiai moteriai pasakė: “įkišai rankas į smalą, tai dabar kol nusiplausi jas – kentėk”.  Deja, tokia tikrovė,  atgaila už tokius dalykus būna ilga ir sunki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.