Karo prieš vyrą ir tėvą padariniai

Dr. Stephenas Baskerville, Londono ekonomikos mokyklos ir Patricko Henry koledžo profesorius, knygos „Taken Into Custody: The War Against Fathers, Marriage, and the Family” („Sulaikytasis: karas prieš tėvus, santuoką ir šeimą“) autorius teigia, kad valstybė ir feminizmas griauna vyro ir tėvo autoritetą, jo teises ir paneigia jo išskirtinę padėtį, svarbą šeimos gyvenime ir vaikų auklėjime.

Pasak jo, šiadien įsivyravo prieš vyrus nukreiptas režimas, kuris juos gasdina, verčia nevesti ir nepradėti šeimos, nes dabartinės sąlygos gali nuvesti juos į dideles netektis: į vaikų, nuosavybės atėmimą ir įkalinimą. Skyrybų teismams kaip taisyklė vadovauja moterys, kurios gina tik moteris, bet ne vyrus, apiplešia juos ir kriminalizuoja.

Tariamai blogai besielgiantys tėvai yra išviešinami ir yra baudžiami, tačiau iš tiesų dažnai yra apšmeižiami, kad būtų galima daryti skyrybas ir palengvinti betėvystę: suklastoti kaltinimai „smurtu šeimoje“ ir vaikų išnaudojimu, vaikų išlaikymo išlaidų gestapas, kuris motinoms moka už skyrybas, o tėvus verčia susimokėti už pavogtus savo vaikus. Rezultatas – dar labiau marginalizuoti tėvai, skatinamos skyrybos ir vaikų gimdymas nesusituokus.

Šiandien tėvas yra viena iš silpniausių grandžių šeimoje ir be susaistančių santuokos ryšių jis lengvai atkrenta. Santuoka egzistuoja tam, kad su šeima susietų tėvą. Tačiau kaip santuoka sukuria tėvystę, taip skyrybos sąmoningai ją sugriauna.

Iš iširusios santuokos atsiranda plačiai paplitusi betėvystė, visos probelmos prasideda nuo betėvystės. Amerikos didmiesčiuose, senųjų Amerikos gyventojų rezervatuose, šiaurinėje Anglijoje, Paryžiaus priemiesčiuose, Afrikoje – visur skurdūs, nuo nusikalstamumo kenčiantys ir narkotikais užkrėsti matriarchatai. Betėvystė, o ne skurdas ar rasė veda į socialinę patologiją tarp jaunų žmonių. Be tėviško autoriteto paaugliai auga be kontrolės ir visuomenė grimzta į chaosą. Skyrybos sukelia visuomenės ligas, kurios paaiškina beveik visas valstybės vidaus išlaidas ir prie bankroto veda ekonomiką.

Pasak dr. Baskerville, visa tai galima pataisyti. Su vyriška drąsa pripažystant nemalonią tiesą dėl santuokos ir santykių tarp lyčių iškaipymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.